V oboru vytápění (lidově "topení") máme přes 20 let zkušeností. Realizujeme kompletní topné systémy "na klíč" i dílčí části těchto systémů.

Dodáváme a montujeme nejrůznější zařízení od klasických až po stále modernějšími obnovitelné zdroje tepla. Instalujeme tepelná čerpadla, automatické i klasické kotle na tuhá paliva i biomasu, plynové kondenzační kotle a podobně. Spolupracujeme s předními českými i světovými výrobci a vždy se snažíme nabízet kvalitní produkty s dlouhou životností.

Běžně montujeme jak klasické otopné soustavy s radiátory, tak moderní systémy podlahového vytápění a nebojíme se ani topení teplovzdušného.

Ať už potřebujete zdroj tepla o výkonu 10 kW, nebo 1000 kW, není to pro nás žádný problém. Naše systémy vytápí nejrůznější typy objektů, od bytů, přes klasické i pasivní rodinné domy až po bytové domy, administrativní budovy a výrobní prostory.

Úzce spolupracujeme také s projektanty v oboru, takže Vám můžeme nabídnout komplexní služby od návrhu koncepce až po kompletní dodávku a montáž. Pomůžeme Vám také s vyřízením dotace.

V následujích odstavcích naleznete základní přehled námi běžně dodávaných zařízení. Pro podrobnější informace nás neváhejte kotntaktovat, nebo se u nás rovnou zastavte, adresu kanceláří najdete v sekci "Kontakty".


Tepelná čerpadla

 Stiebel Eltron WPC            Stiebel Eltron WPL10AC                       Stiebel Eltron WPL E

 

Stiebel Eltron

Tepelná čerpadla jsou čím dál modernější. Na trhu je nepřeberné množství výrobků, nicméně jen několik málo značek nabízí tepelná čerpadla opravdu prvotřídní kvality, optimalizovaná pro vytápění za každých podmínek. My jsme si z těchto prémiových značek pro spolupráci vybrali firmu Stiebel Eltron, která je předním německým výrobcem se čtyřicetiletou tradicí v oblasti vývoje a výroby tepelných čerpadel, prvotřídní kvalitou, širokým sortimentem a špičkovým záručním i pozáručním servisem.

 

 

PanasonicJako levnější alternativu umíme našim zákazníkům nabídnout tepelná čerpadla Panasonic, která nabízí velice dobrý poměr cena/výkon.

 

 

Atrea Zejména pro pasivní domy, jejichž průkopníkem v našich krajích je tak trochu firma Atrea, nabízíme také ucelené systémy vytápění a řízeného větrání s tepelnými čerpadly této značky. Atrea má v nabídce tepelná čerpadla vzduch-voda i tepelné čerpadlo země-voda vhodné svým výkonem právě do pasivního domu.

 


Plynové kotle a zařízení

 

            

 

Dodáváme a instalujeme plynové (kondenzační) kotle většiny značek a nejrůznějších výkonů - od těch nejmenších, až po kotle o výkonech kolem 1000 kW. U většiny námi dodávaných kotlů zajišťujeme také jejich servis a údržbu.

Instalujeme také rozvody plynu, odkouření atd.

Z nejběžněji dodávaných značek můžeme jmenovat např. Baxi, Buderus, Junkers, De Dietrich, Geminox.

 


Kotle na uhlí, dřevo, pelety a další tuhá paliva

 

    

 

Dále instalujeme zplynovací kotle na dřevo, klasické i automatické kotle na uhlí, pelety a další paliva. Provádíme jak pouhé výměny kotlů, tak komplexní instalace s akumulačními nádržemi, ohřevem TUV atd.

Mezi nejběžnější značky z naší nabídky patří např. tradiční český výrobce Atmos, Rojek, ale i Dakon a další.

 


Otopné soustavy

 

            

 

Samozřejmě instalujeme také otopné soustavy, ať už jde o klasické radiátory, nebo podlahové topení. Realizujeme rozvody dle potřeby ze železa, mědi i plastových potrubí.

 


Klimatizace

 

    

 

Zabýváme se i dodávkami a montážemi klimatizací. Z námi nabízených značek v této oblasti můžeme jmenovat především Panasonic, ale umíme nabídnout i Samsung, LG, atd.

 

Panasonic